Shitet auspuhi

Shitet nga: Asd 10 Nën 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes auspuhin remus origjinal made in austria .
Auspuhi ka mbajtsat dhe gumicat .
Qmimi 65 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim