Shtopa audi q7 dhe per audi a 4 2002

Shitet nga: Shqipron 03 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 085 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shtopa q7 150 shtopat e audis 85 per karavan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim