golf 4 menjaqa 6 shpejtsi 4x4 dhe 5 shpejtsi

Shitet nga: auto pjes golf 4 16 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes menjaq 6 shepejtsi dhe 5 shpejtis per golf 4 bora buba e tjera vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim