Kuka per golf 7

Shitet nga: Fadil 13 Qer 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 EUR   111 111 111 111 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
Kuka eshte komplet me instalim dhe kompjuter siq po shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim