matorra pjes & rezerv

Shitet nga: besnik Sot 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
matorra per vetura dhe pjes rezerv audi golf pasat mercdes etj te gjith pjest vin prej zvicrre dhe jan me kfalitet lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim