pjes rezerv & matorra

Shitet nga: besnik 16 Jan 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Pjesë rezerve
pjes rezerv matorra dhe pjes tjera te gjitha jan ardh nga zvicrra . gjinden ne sllatin drejtim fushkosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim