Perkulic

Shitet nga: fahri 01 Pri 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Rimorkio
Perkulic per transportin e kafsheve dhe eshte ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim