Rimorkio

Shitet nga: Veli 14 Mar 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

285 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Rimorkio
Rimorkio e re e punuar sipas rregullave dhe standardeve teknike me:
1. sinjalizim
2. amortizim
3. llamarin të aluminit dhe te zinguar.
Dimensionet e rimorkios jan: gjatesia 180 cm , gjeresia 103 cm , ndersa lartesia 30 cm.
Është e testuar dhe perballon ngarkesen deri 700 kg.
Mundësi ndërrimi me ndonjë mjet bujqesor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim