Dritë per Nissan

Shitet nga: kujtim 03 Tet 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes Driten per Nissan e majta nga ana e shoferit dhe driten e mjegulles posht shum e Mir esht tip I ri mundeni me ardh me pa ne Sllatinë te Airoportii
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim