Shes amortizerat gasni apo sports per audi a4

Shitet nga: Arber 11 Mar 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes amortizerat gasni komplet per audi a4 ne gjendje teper te mire komplet te paret dhe te mramet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim