Tuning Chip "PS" Alpine

Shitet nga: Qazim 01 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Chip per shtim te PS-eve (kualfuqi) xhekun momentalisht e ka per Peugeot mirepo ai ndrrohet per tiu pershtatur edhe makinave tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim