u shit!

Shitet nga: bb 17 Mar 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Mbeshtetese dore e lëkurës,teper e ruajtur
shitet urgjent!
qmimi i volitshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim