Amortizera per golf 2 dhe 3 jan shum te mire jan..

Shitet nga: shkodran 26 Shk 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Amartizerat per golf 2 dhe 3 jan shum te mire komplet me federra e jastek jan te paret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim