Boost gauge (Instrument per matjen e shtypjes te..

Shitet nga: instrument 19 Jan 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shess boost gauge ( instrumentin per matjen e shtypjes te turbines te veturave turbo Dizel dhe benzin)

insturmenti oshte i ri edhe vjen me kto paisije si ne foto.

Gara,Tuning,Sport, Garave, etj

044 853 835
049 853 835 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim