DVD Digital

Shitet nga: Erin 18 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Eshte ne gjendje te rregullt nga Gjermania dhe nuk eshte e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim