Elinda 3

Shitet nga: Enis 29 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shum e rujtun dhe nxen fort mir .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim