shes shkallen Teleskop pa perdor

Shitet nga: valon 28 Mar 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
Shes shkallen teleskop qe zgjatet derii ne 3.20 cm
Shkalla eshte nga gjermania dhe eshte e re e pa perdorne e kom ble personalisht ne gjermani.

Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim