shitet

Shitet nga: smadhues 01 Pri 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Pajisje : Të tjera
shitet pajaqalla dhe boksi komplet dyjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim