''Shitet peshorja 500kg''

Shitet nga: Peshore 21 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes vagen 500 kg Antike ne gjendje pune mundesi ndrrimi edhe me Iphone 5 ose Samsung s4 per me shume informata munde te kontaktoni ne 049-457-075 ose ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim