BOT NAFTE

Shitet nga: Perlat 26 Jan 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 999 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bot nafte. Kapaciteti 39000 litra. I ndare ne 6 dhoma. Dhoma 1 7500 liter, dhoma 2 7500 liter, dhoma 3 4000 liter, dhoma 4 5000 liter, dhoma 5 7500 liter, dhoma 6 7500 liter. E gatshme per cdo lloj prove. Per me shume info kontakto +355696217349
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim