Bager -95

Shitet nga: Muhamet 14 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Skip fai viti prodhimit 1995
Shum i rujten krahun
Teleskopik nese jeni te
Intersun mun te kuntaktoni
Skipi nuk ka punu ne kosov
Doganen e pagume
Nr 044254639/49254639
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim