Fadrome Cimas

Shitet nga: kristi 03 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fadroma eshte ne gjendje shume te mire. Gomat I ka te sapo nderruera. Motorri I ka te sapo nderruera vaj filtra. Gjithashtu vaji hidroulik eshte I nderruar komplet. Koven prepara e ka me hapje. Ka dhe kov 40 cm. Gjendje mi ne shkoder .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim