Fiat 150

Shitet nga: Daut 05 Shk 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Është ne gjendje te rregullt osht komplet me te gjith pjest osht ne gjendje shum te mir mundemi edhe me ndez per me shum kontaktoni numrin 044160549 ose viber +38649263374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim