Fiat Ducato 2.8

Shitet nga: dani 03 Mar 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet furgoni fiat ducato viti 2002 dizell 2.8 sapo ardhur nga zvicra per vetem 2600 EU per informata me te hollsishme mund te na kontaktoni ne keta nr.049195392/045825946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim