Frigo me rrym dhe Kompresor

Shitet nga: Jahir 31 Jan 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes frigo me rrym dhe me kompresor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim