Kamion

Shitet nga: Ismet 13 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin 13-17 mercedes Ka ramp mbrapa. Esht ne gjendje te mir teknike , Ka goma te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim