Kamion

Shitet nga: Selimi-condor 02 Tet 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 817 viti i prodhimit 2000 regjishtrim ka edhe nje muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim