Kamion

Shitet nga: feriz 20 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
sheskamionin esht ne gjendje te rregllt rigjistrimi i ka skaduar esht orgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim