Kamion Mercedes 814

Shitet nga: sami 17 Sht 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin Mercedes 814
Viti- 1989
Ne gjendje te rregullt teknike, me Hebebin..
I q'lajmruar , nuk ka obligim dhe nuk eshte ne hipotekë ..
Pres bleres te sinqerte ..
NDRRIM NUK BEJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim