Kamion Mitsubishi ( Cabstar )

Shitet nga: Premtim 14 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   6 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamionin Mitsubishi cabstar viti i prodhimit 2005 107.000 km motori 3.0 diesel i ardhur nga italia shum praktik kiper ne 3 anet bej ndrrim me ndonje vetur golf 5,6 ose tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim