Kamionet 2t tonsh TAM 60.T.3

Shitet nga: BERISHA 25 Tet 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHes kaminet 2tonsh TAM Esht i qlajmrun tabela nuk ka po mundem me regjistru matorri i punon shum mir qmimi me marrveshje ose baj ndrrim me naj vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim