Kamioneta Mercedes Benz 308

Shitet nga: besi 09 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR   2 300 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz 308 ............ . viti prodhimit 91 ..................Disel 2.3 ...........1 vit Regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim