Kamjon Mercedes 24-35

Shitet nga: Bujar 06 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjon mercedes 24-35 asht ne gjendje shum te mire viti prodhimit 1990 i gatshem per pun bej ndrrim edhe me naj 4 aks actros
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim