Kombe VW T4 dizel -95

Shitet nga: T4 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi t4 2.4 dizel ne gjendje shum te mir teknike dhe optike
Pa dogan i atdhun nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim