Kombi t5

Shitet nga: Ragip 25 Tet 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi t5 i ardhur nga zvicrra komb ka klim ka centrall fuqija e motorrit asht 2.5 kater motjon me dy te kuqe ka goma te mira ka doganen e homologimin te kryme vetem tabelat per ma shum na kontaktoni ne nr 044296758 edhe vajber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim