MAN 6X4 KIPPER

Shitet nga: Admin 06 Jan 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
MAN 26.464 KIPPER 6X4
Me klim, tempomat rks i qlajmruar ne gjendje shum te mirë
Bejm edhe ndrim ?


049 333 044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim