Man 18.280

Shitet nga: gafur 03 Shk 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Shitet Man Me 18.280 viti i pordhimit 2004 369990km me vinc 7.3m + telekomand . E importuar nga Zvicra eshte e doganuar ne Maqedoni dhe gjendemi ne Gostivar .Cmimi sipas marrveshjes na kontaktoni ne viber+38971610007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim