Mercedes 307 dizel

Shitet nga: mercedes 10 Nën 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedes 3.7 dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim