Mercedes 308--URGJENTT !!!!!!!!!!!!!!

Shitet nga: ** 24 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes_308 ___viti_91____1 vit rks____2.4 Disel 7 ulse..____Per kontakt__044839459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim