Mercedes 408d

Shitet nga: shaip 29 Tet 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
u shit mercedes 408d regjistrim edhe 10 muej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim