Mercedes Benz 308---URGJENT !!!!!!

Shitet nga: besart 18 Shk 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes_Benz__308___1vit regjistrim.____viti i prodhimit 91 .-----2.3 Disel.___7 Ulse............................per.kontakt__044839459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim