Mercedes Benz 507 D

Shitet nga: Arbnor 28 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes Benz 507D osht ne gjendje te rregullt i clajmrum viti 97 per m shum info kontakto :045-980-804
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim