Mercedes Benz 2628

Shitet nga: Halil 02 Pri 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-28
Shes kamjonin mercedes 26 28 me trap tpar ne gjendje perfekte. nr kontakt edhe ne viber +37745990991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim