Mercedes Sprinter 2.3

Shitet nga: Xxx 06 Sht 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin ne gjendje shume te rregullt mercedes sprinter viti i prodhimit 1999 ka regjistrim deri ne mars te vitit te ardheshem cmimi:3700 per gjdo informat na kontakto ne nr 049-207-999 ose edhe viber 049-207-999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim