Mercedes benz 310D

Shitet nga: Rexhep 20 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Regjistrim i skaduar denimi e rrok 2 muje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim