Mishalic

Shitet nga: Muhamet 29 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

585 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mishalic viti prodhimit 2007/2003/2000
Mishalica 3 faz shum trutjen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim