Piruner

Shitet nga: Ismet 17 Jan 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes piruner me rrym ne gjendje shum te mir teknike viti i pridhimit 2001. Kontakti 045254307.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim