Prese per ballim te letres , folise etj.

Shitet nga: Sadik 21 Gsh 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prese per ballim te letres , folise etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim