Prokolic per trator

Shitet nga: mehdi 12 Krr 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes prokolic per traktor Trepqa ne gjendje shum te mir kerkoj bleres serioz te interesuarit mund te thirrin ne 044344216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim