Rimorkio

Shitet nga: fahredin 25 Tet 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim